Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Белфаст: 22/06/2024

Букет з троянд з евкаліптом.

Доставка: Белфаст - 286 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
9
4 341 ₴
11
5 057 ₴
12
5 306 ₴
15
6 324 ₴
24
9 216 ₴
25
9 519 ₴
35
12 741 ₴
45
15 826 ₴
51
18 139 ₴
101
33 561 ₴
Кількість троянд
+4 341
На фото представлений товар "9 троянд"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (60 см.) (колір: рожевий)
Eвкаліпт
Бумага (1 м.) (колір: рожевий)
Бумага (1 м.) (колір: білий)
Стрічка (1 м.) (колір: зелений)
Стрічка (1 м.) (колір: рожевий)
Мінімальна вартість товару - 4340 ₴
Код товару: MP0021 (268)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 4341
Товар недоступний

Додаткові товари (3 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Гарний, вишуканий та ніжний букет із елегантних рожевих троянд стане чудовим презентом для молодої дівчини у день романтичного побачення, на 8 березня або у момент урочистостей. Троянди рожевого кольору - це символ симпатії, що зародилася, закоханості і трепетного відношення. Такий подарунок без слів передасть усю глибину Ваших романтичних почуттів та неодмінно підніме настрій одержувачці. Хочете висловити свою увагу, здивувати та порадувати дорогу людину, подаруйте цей букет. Він принесе одержувачці найкращі спогади і допоможе без слів розкрити Ваше розташування.

У Росії, Україні, Білорусії, Казахстані, традиційно дарують у букеті непарну кількість квітів. У США, Канаді та країнах Європи – парна кількість

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Белфаст після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті belfast.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Белфаст (Велика Британія › Північна Ірландія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Букет з трояндових троянд" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Белфаст - 286 ₴