Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Белфаст: 14/04/2024

Букет з троянд та тюльпанів

Доставка: Белфаст - 672 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшений
14 920 ₽
Стандартний
20 332 ₽
Делюкс
24 459 ₽
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (50 см.) (колір: червоний)
Тюльпан (колір: білий)
Бумага (1 м.) (колір: червоний)
Стрічка (1 м.) (колір: білий)
Мінімальна вартість товару - 14919 ₽
Код товару: MP0137 (462)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 14920
Товар недоступний

Додаткові товари (3 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Пристрасний букет з яскравих, червоних троянд і ніжних, білих тюльпанів допоможе висловити щире кохання та душевну прихильність до дорогого серця людини. Пишність бутонів, їх граціозність і краса потопають у соковитій зелені, створюючи неповторну композицію. Такий букет стане доречним презентом на любовному побаченні, до 8 березня, до весілля або Дня Народження. Хочете приємно здивувати людину і викликати на її обличчі сяючу усмішку, тоді подайте саме цей букет. Адже він обов'язково зачарує, захопить, подарує радість і налаштує на позитивні емоції навіть найсуворішого отримувача.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Белфаст після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті belfast.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Белфаст (Велика Британія › Північна Ірландія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Кохання та ніжність" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Белфаст - 672 ₽