Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Белфаст: 22/06/2024

Букет з білих та рожевих троянд (50 см.)

Доставка: Белфаст - 286 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
12
4 329 ₴
15
5 148 ₴
17
5 708 ₴
19
6 255 ₴
23
7 347 ₴
24
7 621 ₴
25
7 894 ₴
35
10 626 ₴
45
13 358 ₴
48
14 178 ₴
Кількість троянд
+4 329
На фото представлений товар "35 троянд"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (50 см.) (колір: рожевий)
Троянда (50 см.) (колір: білий)
Стрічка (1 м.) (колір: рожевий)
Тейп-лента
Мінімальна вартість товару - 4327 ₴
Код товару: MP0181 (430)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 4329
Товар недоступний

Додаткові товари (3 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Сліпуча краса цього розкішного букета з рожевих і білих троянд призначається для найпрекраснішої дівчини на світі! Прекрасні троянди у цьому букеті зібрані у вільному стилі, начебто Ви самі їх зібрали та просто перев'язали стрічкою. Така безпосередність оформлення вносить особливу красу та чарівність у цю композицію. Ви можете подарувати ці чудові квіти на День народження, прийти з ними на романтичне побачення. А може Ви вже готові зробити пропозицію руки і серця? Цей букет стане ідеальним вибором для цього випадку. Троянди – це символ справжнього кохання, а отже відповісти на такий подарунок можна лише взаємністю!

У США, Канаді та країнах Європи, традиційно прийнято дарувати в букеті парну кількість кольорів. Найчастіше, кратне 12 (дюжині)

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Белфаст після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті belfast.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Белфаст (Велика Британія › Північна Ірландія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Букет з білих та рожевих троянд" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Белфаст - 286 ₴