Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Белфаст: 14/04/2024

Букет із кущових троянд

Доставка: Белфаст - 672 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшений
10 558 ₽
Стандартний
15 820 ₽
Делюкс
22 792 ₽
Кількість троянд
+10 558
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда кущова (колір: рожевий)
Троянда кущова (колір: червоний)
Стрічка (1 м.) (колір: червоний)
Фетр (1 м.) (колір: рожевий)
Мінімальна вартість товару - 10557 ₽
Код товару: MP0381 (485)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 10558
Товар недоступний

Додаткові товари (3 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Чи часто Ви даруєте квіти людям, яких цінуєте, поважаєте чи любите? Адже квіти найлегший спосіб прояву своїх почуттів чи симпатії. Цей букет створений флористами для того, щоб подарувати частинку Вашого серця найдорожчим людям. Легкі та повітряні кущові троянди двох відтінків, червоного та рожевого створюють ідеальне поєднання. Рожева упаковка з фетру надає яскравості. Благородні троянди підійдуть як молодій дівчині, так і жінці у розквіті сил. Щоб презентувати такий букет, не потрібно шукати приводу та причини. Такі чудові квіти скажуть усі самі за себе.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Белфаст після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті belfast.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Белфаст (Велика Британія › Північна Ірландія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Букет із кущових троянд" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Белфаст - 672 ₽