Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Белфаст: 20/02/2024

Букет із різнокольорових троянд (60 см.)

Доставка: Белфаст - 658 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
9
9 558 ₽
11
10 954 ₽
12
11 652 ₽
15
14 253 ₽
17
15 649 ₽
24
20 535 ₽
25
21 613 ₽
35
28 593 ₽
36
29 672 ₽
45
36 588 ₽
Кількість троянд
+9 557
На фото представлений товар "17 троянд"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (60 см.) (колір: жовтий)
Троянда (60 см.) (колір: червоний)
Троянда (60 см.) (колір: білий)
Троянда (60 см.) (колір: рожевий)
Гіпсофіла (гілка) (колір: білий)
Бумага (1 м.) (колір: жовтий)
Рафія (1 м.) (колір: червоний)
Мінімальна вартість товару - 9556 ₽
Код товару: MP0441 (522)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 9557
Товар недоступний

Додаткові товари (3 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Букет із троянд – незгасна класика флористики. Це квіти, які підходять для будь-якої святкової події. Композицію з троянд можна подати на день 8 березня, на честь Ювілею. Вона потішить винуватця будь-якої урочистості. Благородні квіти наповнять атмосферу свята чудовим ароматом, а унікальне поєднання яскравих помаранчевих, рожевих, червоних, жовтих та білих відтінків створять чудовий настрій. Класичний букет відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, і буде довгий час нагадувати про чудові миті, які були випробувані в момент його отримання. У США, Канаді та країнах Європи – парна кількість.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Белфаст після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті belfast.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Белфаст (Велика Британія › Північна Ірландія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Рандєву" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Белфаст - 658 ₽