Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Белфаст: 14/04/2024

Серце з квітів

Доставка: Белфаст - 672 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшене
29 867 ₽
Стандартне
34 106 ₽
Делюкс
40 926 ₽
На фото представлений товар "Стандартне"
Склад (змінити): вихідний склад
Іріс (колір: синій)
Альстромерія (колір: фіолетовий)
Альстромерія (колір: білий)
Орхідея '' Цімбідіум'' (квітка) (колір: зелений)
Орхідея '' Цімбідіум'' (квітка) (колір: білий)
Троянда (60 см.) (колір: рожевий)
Хризантема '' Сантіні'' (Сталліон) (колір: зелений)
Аспарагус (гілка)
Аспидистра (лист)
Берграс
Гіпсофіла (гілка) (колір: білий)
Руськус
Оазис (сердце) (30 см.)
Мінімальна вартість товару - 29865 ₽
Код товару: MP0020 (242)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 29867
Товар недоступний

Додаткові товари (3 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Чарівне серце з чарівних квітів - це чудова композиція, яка поєднує в собі дивовижні квіткові гами і здатна викликати у отримувача найтепліші та найприємніші почуття. Вона стане чудовим подарунком коханій жінці, хорошій подрузі чи рідній людині в день зустрічі, романтичного побачення або в інший момент, який буде незабутнім для Вас двох. Ця композиція оригінально прикрасить будь-яку кімнату або офіс, заповнить приміщення приємними пахощами і зможе довгий час радувати одержувача, нагадуючи про трепетну і таку довгоочікувану зустріч з Вами.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Белфаст після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті belfast.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Белфаст (Велика Британія › Північна Ірландія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Серце з квітів" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Белфаст - 672 ₽