Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Белфаст: 14/04/2024

Букет з троянд, орхідей, альстромерій та гіперикуму

Доставка: Белфаст - 672 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшений
11 078 ₽
Стандартний
14 831 ₽
Делюкс
22 390 ₽
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Альстромерія (колір: червоний)
Орхідея '' Цімбідіум'' (квітка) (колір: зелений)
Троянда (50 см.) (колір: жовтий)
Троянда (50 см.) (колір: червоний)
Хіперікум (колір: червоний)
Декоративна зелень
Стрічка (1 м.) (колір: червоний)
Фетр (1 м.) (колір: червоний)
Мінімальна вартість товару - 11077 ₽
Код товару: MP0391 (491)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 11079
Товар недоступний

Додаткові товари (3 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Яскравий букет під назвою «Мрія» такий самий яскравий, як мрія людини. У ньому зібрані найчарівніші квіти, щоб нагадати дорогій для Вас людині про мрії, взаємини, яскраві моменти. Тут є неперевершені альстромерії, граціозний гіперикум, витончені орхідеї та святкові троянди. Істинний квітковий рай в одному букеті! Контраст відтінків надають букету неповторність і неперевершеність. Прийшовши з таким букетом на святкування чи свято, Ви напевно не залишитеся непоміченим. Прекрасний букет, здатний залишити яскраві спогади та неодмінно запам'ятається одержувачу.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Белфаст після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті belfast.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Белфаст (Велика Британія › Північна Ірландія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Мрія" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Белфаст - 672 ₽